Підведено підсумки Всеукраїнського літературного конкурсу на протипожежну та техногенну тематику

02 березня 2020 року на базі відділу освіти Краснопільської селищної ради відбулося засідання комісії щодо визначення переможців та призерів Всеукраїнського літературного конкурсу на протипожежну та техногенну тематику «Щоб не трапилось біди – обережним будь завжди» за участю представника Краснопільського районного сектору Управління ДСНС у Сумській області Андрія Івахненка, завідувача методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної ради Володимира Наріжного, методистів методичного кабінету відділу освіти Краснопільської селищної ради Раїси Прилєпи та Наталії Кузіної, головного спеціаліста відділу освіти Краснопільської селищної ради Аліни Мостової. Конкурс проводився для дітей різних вікових категорій Державної службою України з надзвичайних ситуацій спільно з Добровільним пожежним товариством України.

Переможців та призерів конкурсу обирали у трьох вікових категоріях: 6-10 років, 11-14 років та 15-18 років. Краснопільську селищну раду в І етапі конкурсу представляли учні Михайлівської та Наумівської філії Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Осоївського та Чернеччинського НВК, Хмелівської та Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Краснопільської гімназії.

Приємно відзначити, що у віковій категорії 6-10 років перемогу здобула Тиха Юлія (Самотоївська ЗОШ І-ІІІ ступенів), а Амелічкіна Валерія (Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Кібукевич Анастасія (Чернеччинський НВК) посіли ІІ та ІІІ місця відповідно. У віковій категорії 11-14 років  ІІ та ІІІ призові місця посіли Упирова Софія (Самотоївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Придатко Діана (Краснопільська гімназія). У старшій віковій категорії 15-18 років перемогу здобула Дужнікова Діана (Краснопільська гімназія), а ІІ місце посіла Денисенко Вікторія (Осоївський НВК). Всі призери будуть нагороджені грамотами Краснопільського районного сектору Управління ДСНС у Сумській області, а їх роботи будуть направлені до участі в обласному етапі конкурсу.