Відбувся відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»

У Центрі дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради відбувся відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація – «Маски Мельпомени». З’їхались до Краснопілля близько сотні юних акторів із закладів освіти та позашкільного закладу Краснопільської ОТГ.

До всіх присутніх із вітальним словом звернулася начальник відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариса Дерев’янченко, яка побажала акторам вдалих виступів, творчого натхнення, а переможцю - гідно представити Краснопільську громаду на обласному етапі.
Учасниками конкурсу були колективи: «Зіронька» Чернеччинського НВК, «Асорті» Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ст., «Соняшник» Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст., «Оскар» ЦДЮТ, «Вербиченька» Краснопільської гімназії. Вони виборювали перемогу за основним та початковим рівнями виконавської майстерності у номінації «Драматичний театр».
Конкурс відбувся у святковий день – День Соборності України. Усі учасники долучилися до флешмобу «Україна єдина!». Конкурсанти, керівники, члени журі створили живий ланцюг єдності та заспівали гімн наживо.
Надзвичайне свято театру оцінювали журі у складі: голова журі - методист відділу освіти Краснопільської селищної ради Юлія Завгородня, члени журі - методист Краснопільської публічої бібіліотеки Лариса Мироненко та культорганізатор ЦДЮТ Ірина Акименко.
Після тривалого театрального дійства журі визначило колектив Краснопільської гімназії «Вербиченька» (кер. Юлія Мигаль) для участі в обласному етапі конкурсу, що відбудеться у лютому 2020 року.