В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ВІДПОВІДАЛЬНИМИ ЗА ВЕДЕННЯ ВЕБ-САЙТІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти –це не лише вимога закону, часу та суспільства, але й ще один впевнений крок на шляху до підвищення якості освіти.

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про освіту» заклади освіти мають формувати відкриті й загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність, оприлюднювати матеріали та документи для  відкритого доступу. Змістовний та корисний вебсайт закладу освіти забезпечить налагодження ефективної комунікації між усіма учасниками навчального процесу, а також сприятиме залученню громадськості до співпраці щодо розбудови якісної освіти.

Саме ці питання  обговорювалися під час онлайн-зустрічі з відповідальними за ведення сайтів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти 11 лютого 2021 року.

Провідний спеціаліст відділу освіти акцентувала увагу присутніх на дотриманні норм законодавства щодо забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладу освіти. На прикладі вебсайту одного із закладів освіти проаналізувала інформаційне наповнення на виконання вимог ст. 30 Закону України «Про освіту», типові помилки та запропонувала способи їх уникнення.