Онлайн-конференція учителів біології та хімії Краснопільської селищної ради

07 травня 2020 року відбулася онлайн-конференція учителів біології та хімії закладів освіти Краснопільської селищної ради за темою «Актуальні питання розвитку природничої освіти. Перспективи та шляхи впровадження».

В ході онлайн-конференції учасники обговорили питання щодо самоосвітньої діяльності вчителів з підвищення власного фахового рівня, завершення  2019-2020 навчального року, впровадження профільного навчання при вивченні природничих предметів, дистанційної підготовки учнів до складання ЗНО та роботу закладів освіти в рамках фестивалю STEM-весна-2020.

Під час конференції вчителі ділилися досвідом роботи  та власними думками щодо організації та впровадження дистанційного навчання в умовах карантину. Методист методичного кабінету відділу освіти  Олена ГОРОВА  зазначила, що учителі біології та хімії всіх закладів освіти Краснопільської селищної ради добре організовують та приділяють значну увагу дистанційному навчанні з учнями.

По завершенню онлайн-конференції учасниками визначено завдання на перспективу та подальші напрямки роботи методичного об’єднання учителів біології та хімії закладів освіти Краснопільської селищної ради.