ВИВЧЕННЯ ПИТАННЯ ПІДГОТОВКИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ДО ВІДКРИТТЯ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

На виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), Протоколу позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22.05.2020 № 12, 26.05.2020 здійснено комісійне обстеження закладів дошкільної освіти та дошкільних груп в навчально-виховних комплексах Краснопільської селищної ради щодо можливості відкриття на період карантину.

На даний час вивчається питання щодо забезпечення засобами індивідуального захисту, дезінфікуючих та мийних засобів, спеціального та санітарного одягу.