Відбулася онлайн-нарада

Освітній процес триває. Учителі-філологи закладів загальної середньої освіти з початку карантину самостійно визначились із доступними способами та методами онлайн-комунікації з учнями. Для організації навчання були обрані платформи  Zoom, Classroom, Classtime тощо, організовано перегляд відео-уроків на телевізійних каналах та в YouTube, забезпечено щоденне навчальне спілкування з учнями та проведення онлайн-консультацій через Skype, Viber тощо. Усі процеси налагоджено, навчання школярів з української мови та літератури, зарубіжної літератури під час призупинення освітнього процесу за технологією дистанційного навчання організовується відповідно до календарно-тематичних планів на ІІ семестр 2019/2020 н.р.

13 травня 2020 року відбулась онлайн-нарада у форматі відеоконференції з використанням платформи Zoom  для  керівників шкільних методичних об’єднань учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, російської мови  закладів загальної середньої освіти, до якої приєдналися учителі-філологи, заступники директорів з навчально-виховної роботи та директори закладів освіти.  На нараді розглянуті питання  щодо дотримання нормативних та директивних документів  під час карантинних заходів. Основною темою для обговорення були методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України та методиста з української мови та літератури Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Шерстюк Л.М. Також обговорили питання  завершення 2019-2020 навчального року, ведення шкільної документації,    оцінювання здобувачів освіти в умовах дистанційного навчання.

Бережіть себе та своїх рідних!