Засідання методичного об’єднання вчителів інформатики

5 квітня 2019 року в Краснопільській гімназії відбулося засідання методичного об’єднання вчителів інформатики Краснопільської селищної ради за темою «Впровадження STEM-освіти в освітній процес. Використання хмарних технологій на уроках інформатики».

У ході засідання учасники обговорили шляхи впровадження STEM-освіти не лише на уроках інформатики, а й під час вивчення предметів природничо-математичного циклу та ефективність використання хмарних технологій на уроках інформатики. Керівник методичного об’єднання вчителів інформатики Надія Фесенко поділилася власним досвідом роботи, ознайомила учителів із хмарними сервісами Office 365, LearningApps та освітніми онлайн-курсами  Prometheus  і  EdeEra.

Завершилось засідання  відкритим мікрофоном, де учасники мали можливість поділитись власними думками щодо запровадження STEM-освіти та висловити побажання щодо наступних зустрічей.