Відзначення 25-ї річниці Конституції України в закладах освіти Краснопільської селищної ради

25 років тому Конституція України затвердила право українського народу жити у власній соборній країні, стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

З метою відзначення 25-ої річниці Конституції України протягом тижня у пришкільних таборах закладів освіти Краснопільської селищної ради проведено цикл заходів, а саме: радіолінійка «Моя країна – Україна», перегляд та обговорення презентації «Конституція та я», конкурси малюнків «Конституція у моєму житті», дискусії «Конституція – основа держави», засідання у форматі «круглого столу» «Ми – нащадки П. Орлика», усні журнали «Конституційні права та обов`язки громадян України», літературознавча сторінка «Моя вишнева Україна», брейн-ринг «Твої символи, Україно!».

В закладах дошкільної освіти було проведено низку освітньо-виховних заходів з дітьми різних вікових груп: заняття, бесіди, квести, інтелектуальні марафони, метою яких було формування у дітей початкових уявлень про правове суспільство, яке починається з родини, дитячого садочку, колективу дітей своєї групи і має величезне значення в межах держави.

Закликаємо всіх пишатися нашою Україною, любити її, шанувати свій рід, не цуратися одне одного, жити за Основним Законом, що на віки поєднав усіх українців.