Шановні працівники закладів позашкільної освіти Краснопільської селищної ради!

Вітаю Вас з професійним святом! Вихователі, вчителі, позашкільники, тренери-викладачі – кожен із Вас невід’ємна частина полум’я, яке зігріває нашу країну – вогню розвитку, знань та зростання.  Позашкільна освіта розвиває здібності й таланти, здійснює патріотичне виховання, готує до життя в сучасних умовах, допомагає нашим дітям у розвитку особистості, їх самореалізації та професійному самовизначенні. Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає і формує українську юнь.

Натхнення Вам, мудрості і терпіння у нелегкій справі навчання та виховання молодого покоління − майбутнього нашої Краснопільської громади та України.

Начальник відділу освіти                                                                            Лариса ДЕРЕВ'ЯНЧЕНКО.