Учень Краснопільської гімназії приймав участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України у 2019 році

Більше тисячі обдарованих юнаків і дівчат, десятки відомих учених і освітян зібралися 3 травня у Києві в Палаці культури і мистецтв НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», щоб разом відзначити відкриття найбільшого інтелектуального змагання України – фіналу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України у 2019 році.

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

Юних науковців вітали президент Малої академії наук України, академік НАНУ Станіслав Довгий, генеральний директор ЮНЕСКО Одрі Азуле, Нобелівські лауреати та інших міжнародні партнери і друзів академії.

Цьогоріч у 64 секціях дванадцяти відділень конкурсу представлені 1238 наукових досліджень – деякі з 1205 учнів-фіналістів захищають свої роботи в різних галузях науки.

У складі команди від Сумської області на ІІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт МАН був і учень 9 класу Краснопільської гімназії Денис Шляхтун (учитель Заболотько Н.В.), завдяки своєму таланту, праці та зусиллям!