Керівники закладів загальної середньої освіти зібрались на оперативну онлайн-нараду

Відповідно до плану роботи відділу освіти Краснопільської селищної ради 18 листопада 2020 року в онлайн форматі відбулася оперативна нарада керівників закладів загальної середньої освіти. Начальник відділу освіти Лариса Дерев’янченко обговорила з присутніми аспекти роботи галузі освіти в умовах карантину, наголосила на новому порядку організації таких форм навчання як дистанційне, змішане та синхронне навчання. З присутніми обговорено питання забезпечення закладів освіти дезинфікуючими та миючими засобами. Методист відділу освіти Наталія Кузіна доповнила питання наради аналізом моніторингу закладів освіти щодо дотримання вимог карантину під час освітнього процесу.

Головний спеціаліст відділу освіти Аліна Мостова опрацювала разом з керівниками питання новацій проведення ЗНО у 2021 році, зокрема і опитування педагогів та батьків щодо ставлення до окремого складання у 2021 році української мови та літератури для вступників до закладів вищої освіти.

Одним з гострих та актуальних питань наради було питання організації харчування учнів. Зроблено детальний аналіз виконання норм харчування у закладах, дотримання перспективного меню, забезпечення калорійного, збалансованого харчування учнів.

Головний спеціаліст відділу освіти Юлія Завгородня здійснила аналіз функціонування офіційних вебсайтів закладів освіти.

За результатами наради окреслено завдання та роздано відповідні доручення.