26 квітня - 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

26 квітня - 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи. Це знакова дата для кожного українця. Вона розділила життя на до і після. Саме в цей день у 1986 році сталась найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС.

З метою увічнення пам'яті жертв техногенної катастрофи, забезпечення належного вшанування мужності, самовідданості та високого професіоналізму, поліпшення соціального захисту постраждалих у наслідок Чорнобильської катастрофи в закладах освіти Краснопільської селищної ради відбулися заходи присвячені 35-тими роковинам трагедії на Чорнобильській АЕС, а саме:

онлайн година-вшанування «Чорнобиль… Весни обірване суцвіття»;

уроки-лекторії: «Аварія на ЧАЕС – причини та наслідки техногенної катастрофи», «Чорнобиль знову про себе нагадав…»

онлайн-уроки «Осліпли очі України в сльозах Чорнобильських дощів», «Чорнобиль – два кольори часу», «Біль і тривоги Чорнобиля», «Твій біль, Україно, - Чорнобиль», «Дзвони Чорнобиля», «Чорнобиль – попередження, набат. Його уроків людство не забуде»;

інформаційні години, години-роздуми: «Іншої землі у нас не буде, нам потрібно нашу зберегти», «Чорна спадщина Чорнобиля», «Найбільша екологічна катастрофа сучасності», «Знаємо, пам’ятаємо»;

відео-презентації «Чорнобильська катастрофа в цифрах і датах»,  «Чорнобиль – загублений світ», «Чорнобиль…Весни обірване суцвіття», «Ті чорні дні Чорнобиля»;

виставка-спомин «Тривожна зона Полісся»;

відео-проєкти «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять!», «Наші земляки- учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС»;

переглянуто відеофільми: «Чорнобиль – пам’ять України», «На Чорнобиль журавлі летіли», «За годину до вибуху», «Мужність і біль Чорнобиля».

Згадаємо перебіг тих подій, піднімемо архіви, роздивимось світлини!

І вшануємо пам’ять героїв разом!