Цеглинка за цеглинкою: як використовувати LEGO на уроках

У рамках реформи "Нова українська школа" перші класи  Краснопільської селищної ради у листопаді 2019 року одержали безкоштовні набори LEGO для використання під час уроків.

Для підготовки вчителів щодо впровадження ігрової методики навчання  з  LEGO на уроках на базі Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  5 грудня 2019 року відбувся тренінг для вчителів перших класів  Краснопільської селищної ради, Великописарівського та Краснопільського районів, Миропільської сільської ради. Захід проводила тренер-педагог Волошенко Н.О. Учасники заходу працювали з цеглинками, ознайомилися  зі  способами їх використання в освітньому  поцесі.

"Шість цеглинок" - це технологія навчання, яка допоможе  тренувати пам'ять, розвивати моторику і творчо мислити. Через гру учні зможуть навчитися таких важливих, передбачених НУШ умінь, як вирішення проблемних завдань, роботі в команді, вміння домовлятися.