Відділ освіти Краснопільської селищної ради

ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДРУЖИН ЮНИХ ПОЖЕЖНИХ

Вже традиційно щороку в квітні місяці в закладах освіти проводиться Тиждень цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, в рамках цього Тижня відділ освіти Краснопільської селищної ради проводить І етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних під гаслом «З вогнем не жартуй, життя своє цінуй!».

Фестиваль проводиться щороку серед дружин юних пожежних з метою навчання учнів закладів освіти правилам безпечної поведінки з вогнем, формування в учнівської молоді поваги до професії рятувальника, залучення її до вивчення історії пожежно-рятувальної справи та популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя. 

Цьогоріч 18 квітня фестиваль зібрав дружинників в актовій залі Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради з 6 закладів освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільської районної ради та Миропільської сільської ради: дружина «Стимул» Краснопільської гімназії Краснопільської селищної ради, дружина «Вогнеборці» Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст. Краснопільської селищної ради, дружина «Рятівники» Грабовського НВК Краснопільської районної ради, дружина «Гідрант» Мезенівського НВК Краснопільської районної ради, дружина «Вогняний дракон» Чернеччинського НВК Краснопільської селищної ради, дружина «Краплина» Миропільського НВК Миропільської сільської ради.

Слід зазначити, що всі команди демонстрували свою акторську майстерність, кмітливість і зібраність, гумор, хореографію та вокальні вміння. Вболівальники та журі були задоволені виступами колективів. При оцінюванні рівня підготовки команд враховувалися акторська майстерність, згуртованість, відповідність темі, змістовність, оригінальність, креативність.

 Лейтмотивом виступів усіх без винятку команд було одне – правила пожежної безпеки треба знати і пам’ятати.

Перше місце в І етапі здобула команда «Вогняний дракон» Чернеччинського НВК, друге місце розділили команди «Стимул» Краснопільської гімназії та «Краплина» Миропільського НВК, третє місце виборола команда «Вогнеборці» Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст.

З вітальним словом до присутніх звернувся інспектор 11 Державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, старший лейтенант служби цивільного захисту Роман Савченко.

Всі команди були нагороджені грамотами відділу освіти Краснопільської селищної ради за перемогу та участь. Команді «Вогняний дракон» бажаємо перемоги у зональному етапі!« повернутися до списку новин