Представники Краснопільської громади взяли участь у нараді щодо організації інклюзивного навчання

26.02.2020 року у Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відбулося засідання у форматі «круглого столу» для директорів інклюзивно-ресурсних центрів та спеціалістів органів управління освітою, які відповідають за організацію інклюзивного навчання.

Краснопільську селищної раду представляли завідувач методичним кабінетом відділу освіти Віра Бесараб та  директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради Людмила Петрова. У ході заходу обговорювалися питання  взаємодії інклюзивно-ресурсних центрів, відділів освіти  та закладів освіти з питань організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами. Досвідом роботи з даної теми присутніх ознайомила директор ІРЦ Краснопільської селищної ради  Людмила Петрова.