Інклюзія: спільні кроки

Створюємо світ, зручний для всіх.

Інклюзія – це норма цивілізованого світу. Працювати з дітьми з особливими освітніми  потребами, а тим більше навчати  їх, завдання не просте, але дуже важливе для майбутнього. Україна на шляху до його реалізації.

Згідно плану роботи відділу освіти Краснопільської селищної ради, методичного кабінету відділу освіти 21 січня 2020 року завідувачем методичного кабінету Вірою Бесараб та логопедом комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради Наталією Теслею надано методичну допомогу  асистентам учителів, класоводам з питання забезпечення інклюзивного навчання в Осоївському  навчально-виховному комплексі.

У ході роботи надано рекомендації щодо оптимізації інклюзивного освітнього середовища та ведення документації асистента вчителя, обговорено проблемні питання психолого-педагогічного супроводу інклюзивного навчання.