Індивідуальна програма розвитку – можливість забезпечити якісні освітні послуги дітям інклюзивних класів

26 жовтня 2018 року на базі відділу освіти Краснопільської селищної ради  відбувся семінар – практикум «Індивідуальна програма розвитку – можливість забезпечення якісних освітніх послуг дітям інклюзивних класів» для адміністрації закладів освіти, асистентів вчителів, класоводів, вчителів- предметників, спеціалістів психологічної служби та батьків.

У ході семінару було обговорено переваги інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами.  «Інклюзивна освіта – це довгострокова стратегія, - зазначила директор ІРЦ Петрова Л.В. Вона бере старт сьогодні і представляє собою побудову такого освітнього середовища, яке дозволить кожній дитині, включаючи дітей, що мають проблеми в психофізичному та/або емоційному, соціальному і інших аспектах розвитку, навчатися разом з усіма дітьми в загальноосвітньому закладі освіти, але на рівні своїх можливостей».

Учасники семінару детально ознайомилися з особливостями складання індивідуальної програми супроводу дитини з особливими освітніми потребами та визначили шляхи формування інклюзивної культури всіх учасників освітнього процесу.