Впровадження УДК у роботу шкільної бібліотеки

22 березня 2019 року на базі відділу освіти Краснопільської селищної ради відбувся  семінар шкільних бібліотекарів, який провела Раїса Прилєпа, методист методичного кабінету разом з  Олександрою Овчар, керівником міжшкільного методичного об’єднання шкільних бібліотекарів. Метою семінару було розкрити зміст та особливості роботи бібліотекаря ЗЗСО щодо переходу на систематизацію документів за Універсальною десятковою класифікацією.

В програмі семінару розглядалися питання:

-    нормативно-правова база впровадження УДК в роботу бібліотек;

- загальні методи та підходи, планування щодо переходу на систематизацію документів за УДК ;

-    поточні питання роботи шкільної бібліотеки.

В ході семінару розглядалося питання нових сучасних форм масової роботи бібліотек закладів загальної середньої освіти та забезпечення  виконання наказу Міністерства освіти і науки України 01 листопада 2018 року №1191 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти».

Підсумком роботи семінару було проведення круглого столу за вищеназваною темою.

Учасники семінару отримали методичний матеріал:

-  методичні рекомендації щодо впровадження в практику роботи бібліотек ЗЗСО;

-    перелік веб-сайтів, де можна знайти Таблиці УДК;

-    перелік корисних веб-сайтів з досвіду роботи;

-    таблиця зіставлень індексів УДК і ББК;

-  матеріали з досвіту роботи бібліотекарів Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст.