Участь учнів закладів освіти Краснопільської селищної ради в обласному проекті «Мій світ психологї»

7 травня 2019 року  учні закладів освіти Краснопільської селищної ради взяли участь у заході щодо відзначення переможців обласного дистанційного проекту «Мій світ психології».

Проект здійснювався у 2 етапи: І етап – із 26 лютого до 12 березня 2019 року; ІІ етап – із 16 березня до 10 квітня 2019 року серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти області. На І етап зареєструвалися учні Угроїдської, Краснопільської, Самотоївської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Чернеччинського НВК та Краснопільської гімназії. Учасники на цьому етапі виконували тестові завдання з конфліктології. На ІІ етапі школярам було запропоновано виконати творчу роботу, присвячену проблемі попередження конфліктів та насильства в закладі освіти. З цим завданням успішно впоралися учениця Чернеччинського НВК  Анна Арєхова (практичний психолог Гоч Н.В.), учень Краснопільської гімназії Станіслав Бесараб (практичний психолог Ломако Р.П.), учні Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Юлія Гончарова, Анастасія Осадча та Станіслав Лисенко (практичний психолог Бесараб В.В.)

Участь у проекті та урочистості стали для учнів справжньою мандрівкою в чудовий світ психології, сприяли усвідомленню її можливостей щодо пізнання свого внутрішнього світу та оточуючих.