ВІДБУЛАСЯ КОЛЕГІЯ ТА НАРАДА ОСВІТЯН ГРОМАДИ

23 січня 2019 року в конференц-залі відділу освіти Краснопільської селищної ради відбулася колегія та нарада керівників закладів освіти громади під головуванням начальника відділу освіти Лариси Дерев’янченко.

На колегію були винесені наступні питання: про стан роботи зі зверненнями громадян у 2018 році, про стан організації роботи з молодими педагогами в Осоївському та Чернеччинському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ЗДО» та про стан роботи закладів освіти щодо запобігання правопорушенням та злочинності у Краснопільській та Угроїдській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Краснопільській гімназії. З даних питань доповіли головний спеціаліст відділу освіти Аліна Мостова та методист методичного кабінету Раїса Прилєпа. За результатами колегії сформовано рішення колегій, які заплановано до виконання.

На порядок денний наради керівників закладів освіти було винесено більше 10 питань, які потребують спільного обговорення та вирішення. Зокрема, розглянуто  наступні питання:

• про підсумки участі закладів освіти у конкурсах з виховної роботи в І семестрі 2018-2019 навчальному році (заступник директора ЦДЮТ Янкова О. Л.);
  • про підсумки участі учнів закладів загальної середньої освіти у ІІ етапі олімпіад з базових дисциплін (методист методичного кабінету Прилєпа Р. М.);
  • про пробне ЗНО 2019 року та особливості проведення ЗНО-2019 (головний спеціаліст Мостова А. Ю.);
  • про хід проведення атестації педагогічних працівників 2019 року (методист методичного кабінету Прилєпа Р. М.);
  • про підсумки формування статистичної звітності Ф 85-К  та 2-ФК (методист методичного кабінету Кузіна Н. В., головний спеціаліст Гургура І. Ю.).

Начальник відділу освіти Лариса Дерев’янченко разом з керівниками закладів розглянула такі важливі питання: про організацію харчування вихованців та учнів закладів освіти, облаштування нового освітнього простору для учнів 1 класів 2019-2020 н.р. та підготовка до нового навчального року, про участь закладів освіти у проектах, програмах та грантах. В ході обговорення даних питань були прийняті відповідні рішення та роздано доручення.