В онлайн-режимі проведено нараду з питань організації освітнього процесу під час карантину

24 квітня 2020 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти   у форматі відео-конференції за допомогою платформи Zoom за головування начальника відділу освіти Лариси Дерев’янченко.

На  нараді  за участі спеціалістів та методистів відділу освіти розглядалися питання організації освітнього процесу  під час карантину та основні зміни, що були внесені в діяльність закладів загальної середньої освіти Законом України «Про повну загальну середню освіту».

Йшлося про управлінську діяльність керівників щодо освоєння та використання закладами освіти онлайн-платформ для навчання учнів. У ході наради акцентувалася увага на необхідності координації освітнього процесу директорами та заступниками директорів шкіл щодо форм і способів викладання навчального матеріалу, обсягу завдань для учнів. Учасники наради обговорювали  питання організації у закладах освіти ефективної самоосвітньої та методичної роботи  щодо  використання сучасних інформаційних технологій, а також завершення навчального року, оформлення шкільної документації в період карантину та по його закінченні тощо.

Окремо Лариса Леонідівна та методист Раїса Прилєпа зупинилися на питаннях переведення педагогічних працівників пенсійного віку на строкові трудові договори та заключення трудових договорів (контрактів) з керівниками закладів загальної середньої освіти.

За результатами наради було окреслено завдання на новий навчальний рік та роздано відповідні доручення.