Відділ освіти Краснопільської селищної ради

Семінар учителів історії

20 лютого 2019  року в Краснопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар учителів історії закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради на тему: «Використання різних форм, видів та методів контролю на уроках історії».

Із своїм вітанням до учасників семінару звернулися директор школи Анатолій Яремчук та заступник директора з навчально-виховної роботи Лідія Лебеденко, які ознайомили присутніх з досвідом роботи вчителя історії  Руслана Дегтярьова.

Руслан Костянтинович провів  відкритий урок з історії України у 9-Б класі «Громадівський рух наприкінці 50-х – у 60-х рр. ХІХ ст.», впродовж якого забезпечено високу активність і працездатність учнів з поєднанням різноманітних методів і прийомів навчання. Учитель формував у дітей навички роботи з різними джерелами інформації, розвивав вміння аналізувати факти та явища, робити висновки, висловлювати власну думку.

Цікавою та змістовною для гостей була екскурсія до шкільного музею «Краснопільщина від давнини до сьогодення», яку провели вихованці туристсько-краєзнавчого гуртка (керівник Руслан Дегтярьов).

Учасники обговорили відкритий урок, спілкувалися за темою семінару та приймали участь у тренінгу щодо підготовки учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання.« повернутися до списку новин