Методичне засідання вчителів математики

9 січня 2019 року відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти Краснопільської селищної ради відбулося засідання методичного об’єднання  вчителів математики «Формування математичної компетентності у процесі реалізації освітньої галузі «Математика». Особливості підготовки учнів до ЗНО  з математики в 2019 році».

Методичне об’єднання відбулося у формі круглого столу, під час якого учасники обговорили  проблемні питання щодо викладання математики в 10 класі на рівні стандарту, особливостей підготовки учнів до ЗНО з математики в 2019 році, поділилися досвідом роботи з обдарованими учнями та підготовкою їх до олімпіади, важливості формування математичної компетентності в умовах реформування освіти. «Основною метою освітньої галузі «Математика», – зазначила методист відділу освіти Олена Горова, – є формування в учнів математичної компетентності на рівні, достатньому для забезпечення життєдіяльності в сучасному світі, успішного оволодіння знаннями з інших освітніх галузей у процесі шкільного навчання, забезпечення інтелектуального розвитку учнів, розвитку їх уяви, пам’яті, логіки, культури мислення, інтуїції».

На особливостях підготовки до ЗНО зупинилася вчитель математики Чернеччинського НВК Л.І. Бортнік, яка детально проаналізувала ефективні способи підготовки до зовнішнього незалежного тестування. Любов Іванівна   зазначила: «Рівняння з параметрами є складними, якщо їх не розв’язувати».

Учасники  методичного об’єднаннямали змогу висловити свою думку та  обмінятися досвідом роботи у викладанні математики.