Відділ освіти Краснопільської селищної ради

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПОЗАШКІЛЬНИКА

21 вересня 2018 на центральній площі Краснопілля відбулося святкування Дня позашкільника, в якому взяли участь діти та учнівська молодь громади, учасники гуртків Центру дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацької спортивної школи Краснопільської селищної ради.

З вітальним слово до гостей звернулася секретар селищної ради Ірина Юхта, яка всіх привітала зі святом, з Днем Позашкілля та підкреслила, що позашкільна освіта спрямована на розвиток здібностей та обдарувань вихованців, задоволення їх інтересів, духовних запитів і потреб. Крім того, кожен позашкільний заклад був відзначений грамотою та сертифікатом від Краснопільського селищного голови на суму 5000 грн.

У заході заходу всіх гостей зустрів театральний колектив «Оскар», керівник Інна Савченко. Казкові герої тепло та по-домашньому зустріли своїх гостей, запросили на свято.

Гості свята мали нагоду переглянути показові виступи дитячо-юнацької спортивної школи та презентації гуртківців Центру дитячої та юнацької творчості. Усіх присутніх радо вітали представники вокальних та хореографічних гуртів. Протягом усього заходу діяла виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва.

Завершилось свято позашкільників флешмобом «Ми єдині», де кожен з глядачів та учасників взяли активну участь.« повернутися до списку новин