Відділ освіти Краснопільської селищної ради

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

12 вересня 2018 року, до Дня фізичної культури і спорту, в рамках проведення Олімпійського тижня на базі Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся Олімпійський урок.

Олімпійський урок урочисто розпочався з внесення Олімпійського прапору та привітань директора школи Анатолія Яремчука, голови Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету Олени Петрової, Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука,  майстра спорту України міжнародного класу Олександра Ушкаленка та вчителя фізичної культури Олександра Голоти.

Після урочистого відкриття відбулись естафетні змагання серед команд закладу.  Неабияк чекали школярі легкоатлетичний забіг «Кілометр краси та здоров’я». За підсумками змагань учасники були нагороджені цінними подарунками від організаторів заходу та запрошених гостей.

Всі учасники та призери були нагороджені пам’ятними подарунками від Національного олімпійського комітету України та призами на згадку про цікавий захід. Учасники дійства отримали масу позитивних емоцій, загартували спортивний дух та почерпнули олімпійського здоров’я.« повернутися до списку новин