Підготовка до проведення державної підсумкової атестації з історії у 2018-2019 навчальному році

18 квітня 2019 року на базі відділу освіти Краснопільської селищної ради відбулося засідання методичного об’єднання вчителів історії Краснопільської селищної ради за темою «Особливості підготовки та проведення державної підсумкової атестації з історії в 9 класі в 2018-2019 н.р.».

Метою засідання було опрацювання методичних рекомендацій щодо проведення державної підсумкової атестації з історії у 9 класах закладів загальної середньої освіти у 2018-2019 навчальному році, обговорено орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення ДПА та критерії оцінювання атестаційних робіт. Акцентувалась увага на оформлення куточків «Готуємось до ДПА - 2019».

У ході засідання обговорили шляхи підвищення ефективності підготовки учнів до державної  підсумкової атестації  з історії, проаналізували методичні матеріали, які доцільно використовувати для підготовки завдань державної підсумкової атестації з історії в 9 класі.

Методичне об’єднання відбулося у формі круглого столу, під час якого учасники ділилися досвідом роботи з сучасними технологіями навчання, під час підготовки учнів до ДПА.