Методичний порадник з фізики «Особливості підготовки учнів до ЗНО з фізики в 2019 році»

Успішність складання зовнішнього незалежного оцінювання залежить  від якісно організованої підготовки випускників закладів освіти та їх особистої мотивації. З метою створення оптимальних умов для підготовки учнів до ЗНО, організації систематичної цілеспрямованої роботи вчителя щодо вирішення даної проблеми, відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік та плану методичного кабінету відділу освіти Краснопільської  селищної ради 3 січня 2019 року в Краснопільській гімназії було проведено методичний порадник «Особливості підготовки учнів до ЗНО з фізики в 2019 році».

Методичний порадник відбувся за участі  методиста з фізики та астрономії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО Карпуші В.М. для вчителів фізики закладів освіти Краснопільської  громади.

Під час зустрічі було проаналізовано результати минулорічного ЗНО, обговорено важливі питання щодо способів підвищення результативності складання зовнішнього незалежного оцінювання випускниками у 2019 році. Валентина Михайлівна, спілкуючись з учасниками заходу, звернула увагу на необхідності активізації роботи в даному напрямку починаючи з 7, 8 класу, що сприятиме  формуванню наукового мислення у дітей, позитивно впливатиме на підготовку до  ЗНО.

За результатами порадника вчителям надано методичні рекомендації щодо підготовки учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання з фізики; організації самоосвітньої діяльності учителів щодо підвищення власного фахового рівня.