Відділ освіти Краснопільської селищної ради

7 грудня 2018 року на базі Краснопільського закладу дошкільної освіти №3 «Дзвіночок» відбулося методичне об'єднання вихователів громади на тему: «Родина і дошкільний заклад: два духовні центри в системі національно – патріотичного виховання дитини».

7 грудня 2018 року на базі Краснопільського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) №3 «Дзвіночок» відбулося методичне об'єднання вихователів громади на тему: «Родина і дошкільний заклад: два духовні центри в системі національно – патріотичного виховання дитини». 

Починаючи з дві тисячі першого року  заклад  взяв за основу своєї роботи педагогічну спадщину Софії Русової – фундатора дошкільного виховання в Україні. За роки багаторічної праці, в садочку склалися певні звичаї, традиції - активно залучає до співпраці батьків.

Під час проведення заходу учасники мали змогу переглянути виставку малюнків на тему «За синіє небо, за жовте колосся боротися треба, щоб краще жилося», які були виконані дітьми разом з батьками, виставка леп – буків присвячених  українській тематиці. Учасників семінару привітали батьки, діти і педагоги закладу,вони  розповіли про  дошкільний заклад, про тиждень національно-патріотичного виховання в садочку. Педагоги переглянули  спільну роботу батьків і дітей:  фрагмент бесіди бабусі Наталі  з дітками  про зимові свята, спільне малювання батьків з дітьми  малюнків нестандартними способами (на тему патріотичного виховання ), майстер – клас по ліпленню вареників різними способами – який провели  помічники вихователів Лисенко М.П. і Корх Г.І.Вихователі старшої групи – Заітченко Є.О. та Денісова А.Ю.- разом з дітьми та батьками захоплено продемонстрували українські вечорниці «На гостинах у тітки Оленки».

Учасники методичного об’єднання високо оцінили рівень проведених занять, зазначили, що вихователі разом з батьками використали ефективні засоби, та прийоми організації дітей, якими захопили не тільки малят, а й усіх присутніх.« повернутися до списку новин