Роль партнерських стосунків у реалізації Концепції Нової української школи

Для успішної реалізації концепції НУШ необхідні  нові стосунки, нові взаємовідносини між учасниками освітнього процесу. Сьогодні, в умовах модернізації української освіти, одним із напрямків оптимізації навчального процесу єйого спрямування на демократизацію взаємовідносин учителя, учнів та батьків, формування між ними партнерських стосунків.

З метою успішної реалізації формули Концепції НУШ, впровадженню партнерських стосунків  між учасниками освітнього процесу було проведено 14 червня 2019 рокупостійно діючий семінар заступників директорів закладів освіти Краснопільської селищної ради «Роль  партнерських  стосунків  у реалізації Концепції Нової української школи».

Упродовж заходу учасники мали можливість ознайомитися  з поняттям «партнерство», його принципами, обговорити шляхи подолання бар’єрів, що можуть виникати на шляху впровадження партнерських стосунків, зупинитися на перевагах партнерства в освітньому процесі, взяти участь в інтерактивних вправах та іграх.