Сумський державний університет запросив учнів Краснопільської громади на бізнес-тренінг

9 січня 2020 року учні 10-11 класів Самотоївської та Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чернеччинського НВК разом з класними керівниками відвідали Сумський державний університет. Працівники університету організували тренінг з підприємництва для учнів, провели надзвичайно цікаву екскурсію закладом вищої освіти, продемонстрували сучасно обладнані навчальні лабораторії тощо. Бесіди викладачів університету пройшли в цікавій та невимушеній формі. Як учні так і вчителі отримали масу позитивних емоцій, а деякі учні отримали вичерпну інформацію щодо навчання в даному ВНЗ, який входить до когорти кращих університетів України.

Дякуючи організаторам заходу, координаторам Швець Світлані Олексіївні та Ковальову Богдану Леонідовичу, діти мали можливість визначитися з подальшим напрямком навчання, ознайомитися з сучасними напрямками та технологіями навчання!