ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ВИХОВАТЕЛІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ГРОМАДИ

Добрі почуття є серцевиною людяності. Якщо вони не виховані у дитинстві, їх не виховаєш ніколи

Василь Сухомлинський

Доброта втілюється у сприянні щастю і благополуччю іншого та є однією з найважливіших морально-етичних якостей людини, що виявляється, передусі, у любові, милосерді, толерантності, допомозі, прагненні творити добро іншим людям, не чекаючи зовнішньої або внутрішньої винагороди.

27 лютого 2020 року на базі Осоївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної відбулося засідання методичного об'єднання вихователів на тему: «Соціально-моральний розвиток дітей дошкільного віку, як одна з умов соціалізації особистості».

В практичній частині засідання методичного об'єднання учасники заходу переглянули комплексне заняття в старшій групі «Добро починається з тебе» (вихователь Заїка С.О.), гру з дітьми молодшого дошкільного віку «Ми малі чарівники», а також тренінгове заняття з учасниками методичного об'єднання «Добро і ми» (вихователь Молошна С.А.).

У рамках методичного об’єднання вихователь Аршакян С.В. провела  майстер-клас для учасників засідання «М’яка іграшка своїми руками».

Методичне об’єднання  було цікавим, інформаційно насиченим і пройшло в теплій, дружній атмосфері.