Обласний конкурс «Проба пера»

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації від 25.11.2019 № 751-ОД «Про проведення ХХІІІ обласного літературного конкурсу «Проба пера», з метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді у сфері літературної творчості, презентації їхніх творчих здобутків у квітні-травні 2020 року відбувся ІІ етап ХХІІІ обласного літературного конкурсу «Проба пера».

У зв’язку із упровадженням карантинних заходів, спричинених пандемією COVID – 19, цьогорічний конкурс було проведено заочно.

На обласний етап конкурсу було представлено 235 робіт у номінаціях: «Проза» – 85 , «Поезія – 139, «Пісня» – 2, «Гумор» – 9.

Переможцями стали:

• Гарета Олег  - І місце,  старша вікова категорія, номінація « Поезія», вихованець театрального гуртка «Оскар» Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради
  • Придатко Діана - І місце,  середня вікова категорія, номінація «Проза», учениця 6 класу Краснопільської гімназії Краснопільської селищної ради Сумської області.
  • Загорулько Альона -  ІІІ місце,   середня вікова категорія, номінація «Поезія», учениця 7 класу Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області.

Вітаємо з перемогою!