Школа лідерів

Наша молодь – агенти змін! Саме вони – незаангажовані, амбітні, цілеспрямовані, інтелектуальні, креативні, критично мислячі, ризикові та рішучі.  У них ми віримо! За ними – майбутнє!

19 лютого 2019 року на базі Осоївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради працювала Школа лідерів, координатором якої є Лариса Хомічова. Учні 7 закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради взяли участь в даному заході.

Під час проведеного заходу учні із захопленням виконували запропоновані ігри, вправи та тренінги.  Особливу зацікавленість проявили виконуючи коллаж «Портрет лідера», де учні повинні були відтворити образ  того, хто перший, що йде попереду, завжди перемагає. З’ясувати яких людей називають лідерами, які якості характеру і поведінки  їм притаманні, які бувають лідери, а також навчитися адекватно оцінювати свої лідерські якості, своє місце в колективі, відношення інших, бачити свої позитивні та негативні риси характеру.

Участь лідера у подібних тренінгах сприяє життєвому самовизначенню, розкриває перед нами світ людських взаємин та моделі взаємодії між людьми, які ведуть до успіху.

Приємно,   що у закладах загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради сформувалась група лідерів, які прагнуть навчатися та удосконалювати свої навички лідерської поведінки. Так тримати!