Відділ освіти Краснопільської селищної ради

Семінар-практикум для учителів історії

З метою вдосконалення професійної майстерності, підвищення рівня загальної дидактичної та методичної підготовки педагогів 21 січня 2020 року в Осоївському НВК відбувся  семінар-практикум учителів історії та правознавства Краснопільської селищної ради за темою «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках історії. Шляхи підвищення ефективності підготовки випускників до ДПА у форматі ЗНО з історії у 2020 році».

Зі вступним словом до учасників звернулася методист методичного кабінету відділу освіти  Олена ГОРОВА, яка ознайомила присутніх з планом роботи семінару. Директор Осоївського НВК Олександра БОНДАР презентувала заклад, познайомила присутніх з досягненнями педагогічного та учнівського колективів.

В рамках семінару-практикуму учасники відвідали краєзнавчий музей закладу «Світлиця», в якому учні провели екскурсію, розповіли історію села та про  експонати музею.

Практична частина семінару була різнобарвна і насичена, ілюструвала тему семінару. Досвідом роботи щодо підвищення ефективності підготовки випускників до ДПА у форматі ЗНО з історії поділилася учитель історії Осоївського НВК Олександра БОНДАР. Учасники семінару мали можливість переглянути фрагменти інтелектуальних ігор, а саме: «Брейн-ринг», «Що? Де? Коли?», «Еврика», які підготувала та провела Олександра Григорівна разом із учнями 9-11 класів. 

Цікавим та корисним для учителів був майстер-клас "Створення інтерактивних тестів на базі онлайн конструктора Kahoot ", який провів учитель історії Євгеній Забаренко. Учасники  відчули себе учнями та успішно пройшли тестування з історії на платформі Kahoot. 

Під час проведення підсумків учасники семінару ділилися враженнями, обмінювалися думками та педагогічними новинками, висловлювали слова вдячності керівництву та педагогічному колективу закладу за можливість отримати нову інформацію, обмінятися досвідом, за гостинність і теплий прийом. « повернутися до списку новин