ЗА НАШУ СВОБОДУ

У Центрі дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради національно-патріотичне виховання є невід’ємною складовою всієї системи виховання. Вихованці разом з керівниками гуртків постійно долучаються до акцій та заходів, метою яких є надання моральної підтримки воїнам АТО, розвиток почуття гордості за належність до українського народу, виховання любові до рідного краю, розвиток почуття патріотизму та відповідальності за своє майбутнє.

Одним з таких заходів є Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».

Для участі у конкурсі вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Аквамарин» ЦДЮТ (кер. С. Колесникова-Колодка) дистанційно готували роботи на конкурс. Під час карантину плідно попрацювали Шепотько Матвій, Мандриченко Валерія, Катриченко Богдана та Валерія, Пальощенко Таісія.

Їхні роботи направлені на обласний етап конкурсу.