ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ ДО ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ТА ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ БУДЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНО ВЧАСНО

З метою забезпечення вчасного зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів дошкільної та загальної середньої освіти відділ освіти Краснопільської селищної ради інформує, що КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради після припинення карантину, в найкоротші терміни організує проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, забезпечивши першочергово обстеження дітей, які мають розпочати здобуття дошкільної та початкової освіти у 2020/2021 н.р.

Також доводимо до відома батьків про можливість дистанційного подання документів для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини через автоматизовану систему роботи інклюзивно-ресурсних центрів (https://ircenter.gov.ua/).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 0663704833.

Лист Міністерства освіти і науки України від 04.05.2020 №1/9-232 «Щодо організації роботи інклюзивно-ресурсних центрів»