Про організоване завершення 2020/2021 навчального року.

19 травня 2021 року у відділі освіти  відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти з питань, пов’язаних з організованим завершення 2020/2021 навчального року. На порядок денний було винесено низку важливих питань щодо проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії у пришкільних таборах, видачу документів  про базову середню та повну загальну  середню освіту, участі учнів 11 класів у  ЗНО,  підсумки виховної роботи та ведення офіційних вебсайтів закладів, які донесли до відома присутніх спеціалісти відділу освіти.

Начальник відділу освіти Лариса Дерев’янченко звернула увагу, що завданням кожного закладу загальної середньої освіти є обов’язкове виконання освітньої програми, дотримання термінів завершення навчального року відповідно до законодавства.

У нараді взяв участь  Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, який наголосив на перспективах розвитку освітньої галузі, важливості надання якісної освіти у кожному закладі в умовах стрімких  змін сучасного світу та побудови конкурентоспроможної освітньої мережі.

Не менш важливим було і питання проходження курсової перепідготовки педагогів, про що і повідомила директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Раїса Прилєпа. Психолог центру Юлія Янкова детально зупинилась на питаннях нормативно-правового забезпечення щодо організації інклюзивного та індивідуального навчання в закладах загальної середньої освіти.