Організація освітнього процесу в закладах освіти Краснопільської селищної ради під час карантинних обмежень

Згідно з протоколом засідання №4 від 23.03.2021 Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на території Сумської області встановлено з 00 год. 00 хв. 24.03.2021 «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Заборонено відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти  та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти.

Станом на 12.04.2021 освітній процес в закладах освіти Краснопільської селищної ради організовано таким чином:

1) для вихованців закладів дошкільної освіти - у звичайному режимі з дотриманням протиепідемічних заходів;

2) для учнів 1-4 класів - очна форма навчання з дотриманням протиепідемічних заходів;

3) для учнів 5-11 класів – без відвідування закладу освіти у дистанційній формі навчання;

4) для вихованців позашкільних закладів освіти - без відвідування закладу освіти у дистанційній формі навчання.

Для організації навчання учнів 5-11 класів засобами дистанційних технологій використовується платформа для проведення відеоконференцій Zoom та навчальна платформа Google Classroom. Навчання учнів, які не мають доступу до мережі Інтернет, здійснюється шляхом проведення консультацій засобами телефонного зв’язку.

Така форма навчання буде діяти до покращення рівня епідемічної ситуації та виходу Сумської області із "червоного" рівня  епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.