Засідання методичного об’єднання вихователів громади на тему: «Розвивальне читання старших дошкільників за методикою Людмили Шелестової»

25 січня 2019 року на базі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №2 «Колосок» Краснопільської селищної ради відбулося засідання методичного об’єднання вихователів громади на тему: «Розвивальне читання старших дошкільників за методикою Людмили Шелестової», на якому були присутні вихователі закладів дошкільної освіти Краснопільської селищної ради.

У процесі роботи були переглянуті інтегровані заняття з використанням навчально-розвивального посібника Л.Шелестової "Вчимося читати" на теми: «Цікава подорож до лісу»  та «Цікавинки зі скриньки», які провели  вихователі закладу Підопригора Валентина Олексіївна та Веремієнко Світлана Володимирівна. Завдання вихователів викликати у дітей позитивні емоції, радісний настрій, бажання виконувати ігрові вправи і завдання. Робота вихователів ЗДО "Колосок" показала позитивну динаміку в розвивальному процесі дошкільників.

За круглим столом учасники прослухали консультацію підготовлену керівником методичного об'єднання Федоренко Іриною Миколаївною на тему: "Вчимося читати за методикою Л. Шелестової". В ході консультації відбулося жваве обговорення даного питання, в результаті якого дійшли висновку, що методику Л.Шелестової доцільно впроваджувати в освітню діяльність закладів дошкільної освіти Краснопільської селищної ради.

Учасники методичного об’єднання взяли участь у діловій грі «Літери-України», за допомогою якого доповнили власні знання щодо організації та проведення різних видів роботи, спрямованої на розвиток українського мовлення дошкільників; учились добирати необхідні матеріали з певної теми.