ОНЛАЙН-НАРАДА ЩОДО ВІДКРИТТЯ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ГРОМАДИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

25 травня 2020 року відділом освіти Краснопільської селищної ради проведено відео-нараду з керівниками закладів дошкільної освіти громади щодо умов роботи дошкілля в умовах карантинних обмежень та дотримання виконання нормативних документів і постанов Кабінету Міністрів України та Головного  державного  санітарного лікаря України.

Начальник відділу освіти Лариса Дерев'янченко акцентувала увагу учасників на обов’язковості  дотримання комплектування груп у закладах дошкільної освіти відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», зазначила, що необхідно утворити комісію для обстеження садочків щодо можливості їх відкриття на період карантину. Відкриття закладів дошкільної освіти громади можливе лише після позитивно підписаного акту Краснопільським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області та за погодженням Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Секретар селищної ради Ірина Юхта наголосила на неухильному виконанні постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21 квітня 2020 р. № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

Керівникам закладів дошкільної освіти рекомендовано провести моніторинг опитування батьків щодо потреби відвідування дітьми дитячих садочків та створити відповідні умови щодо їх відкриття.