Участь в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

17-19 червня на базі дитячого оздоровчого табору «Восход» комунального закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради проходив обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для середньої вікової групи. Краснопільську б'єднану територіальну громаду представив рій "Самотой" Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Придатко М.Г. та Дєдова Н.В.)

Джури Сумщини впродовж трьох днів отримали безліч позитивних емоцій, цікавої та корисної інформації, випробували себе під час різноманітних залікових змагань, конкурсів та загартували свій дух.

Крок за кроком джури упевнено долали випробування, демонструючи гарт, мужність, шляхетність, козацьку звитягу.