Відбулося засідання журі І етапу фестивалю-огляду фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля» у 2021році

З метою сприяння пошуку педагогічних ідей щодо модернізації та вдосконалення змісту дошкільної освіти, упровадження сучасних інноваційних моделей освітнього процесу, активізації професійного зростання, самоосвітньої та творчої діяльності педагогічних кадрів громади, формування інноваційної культури педагога та ефективного розв’язання поставлених науково-методичних завдань для досягнення нової сучасної якості дошкільної освіти відбувся І етап фестивалю-огляду фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти Краснопільської селищної ради «Світ дошкілля» у 2021 році.

Педагогічні працівники Краснопільського ЗДО №1 «Малятко», Угроїдського ЗДО, Самотоївського ЗДО «Колосок», Покровського ЗДО, Хмелівського ЗДО, Краснопільської філії Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. Ряснянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ЗДО», Славгородського ЗДО  «Ромашка» активну участь взяли у таких номінаціях: «Краща методична розробка» з досвіду роботи педагогічних працівників закладів дошкільної освіти», «Інноваційний світ дошкілля» - практика використання сучасних технологій в освітньому процесі закладів дошкільної освіти».

За підсумками І етапу  встановлено, що педагогічні працівники закладів дошкільної освіти провели значну роботу щодо оновлення змісту дошкільної освіти, пошуку новітніх педагогічних ідей.

У номінації «Краща методична розробка» з досвіду роботи педагогічних працівників закладів дошкільної освіти» І місце зайняла Тютюнник Марія Михайлівна, вихователь Угроїдського ЗДО (ясла-садок) Краснопільської селищної ради, у номінації «Інноваційний світ дошкілля» - практика використання сучасних технологій в освітньому процесі закладів дошкільної освіти» І місце зайняла Рибалка Світлана Валентинівна, вихователь Краснопільської філії Краснопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради.

Матеріали переможців фестивалю-огляду будуть направлені для участі у ІІ етапі фестивалю-огляду фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля» у 2021 році. Бажаємо перемог!