ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР - КРОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

Випускний вечір - надзвичайне свято: радісне, урочисте, яскраве, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною школою, затишними класами, дорогими наставниками, які упродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя.

Цьогоріч з 23 до 25 червня в закладах освіти Краснопільської селищної ради відбудуться хвилюючі прощання зі школою – випускні вечори. Свідоцтва про повну загальну середню освіту отримають 107 випускників, з них 4 медалістів.

Щиро бажаємо вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!
Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!
Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!
Щасти вам у всьому! В добру путь!