Інформація для ознайомлення громадськості з кандидатом на посаду директора Краснопільської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області , вчителем української мови та літератури Приймою Оленою Анатоліївною

Передмова

Дана інформація розкриває моє бачення розвитку нашої школи. Викладаю її з відкритим серцем, з чистими думками про розвиток Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та її майбутнє. Реалізація моєї програми, безумовно, неможлива без конструктивної участі всіх учасників освітнього  процесу: вчителів, батьків та учнівського самоврядування.  У разі мого обрання, я розраховую на Вашу підтримку, сподіваюся, що ми разом будемо розвивати нашу школу, підвищувати її імідж на всіх рівнях.

Коротко про себе

Я, Прийма Олена Анатоліївна, мені 43 роки, заміжня, виховую двох дітей (1999р.н. та 2001 р.н). Маю вищу освіту: у 2000 році закінчила Сумський державний педагогічний університет за спеціальністю «Українська мова і література», здобувши кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури.

Свою трудову діяльність я розпочала 1993 року в Краснопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів :

1993 -1998 рр. – вожата (педагог – організатор) школи;

1998 – 2001 рр. – вчитель охорони здоров’я і життя дітей;

З 2001 року  по теперішній час – вчитель української мови та літератури.

Маю вищу кваліфікаційну категорію та педагогічне звання «Старший учитель».

За час роботи неодноразово нагороджувалася грамотами Сумської обласної державної адміністрації, Краснопільської районної ради, відділу освіти, творчого об’єднання «Соняшник». Була переможцем районних та лауреатом обласних етапів конкурсів «Учитель року-2006» у номінації «Українська мова та література», «Золоте серце» у номінації «Працівник загальноосвітнього закладу», «Класний керівник» та  «Виховати особистість» у номінації «Класний керівник 9 – 11 класів».

Маю 17 років стажу роботи класним керівником. Понад 10 років голова методичного об’єднання вчителів української мови та літератури. Очолювала творчу групу вчителів філологічних дисциплін по впровадженню інформаційних та інноваційних технологій навчання.  З 2014 року  районний координатор Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник».

З 2013 року голова первинної профспілкової організації Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З березня 2017 по липень 2019року за сумісництвом працювала редактором КП «Редакція районного радіомовлення «Вісті Краснопільщини» Краснопільської районної ради».

Моє рішення брати участь у конкурсі

Я вирішила запропонувати свою кандидатуру на заміщення вакантної посади директора  Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області тому, що все моє свідоме життя (починаючи з 1983 року, коли прийшла до школи навчатися і донині) пов’язане з цим закладом.

Я вважаю, що знання та досвід роботи з дітьми, батьками та колегами, отримані в процесі роботи, дали мені чітке розуміння значимості та важливості професії сучасного вчителя, його потреби  змінюватись та експериментувати. З цією метою стала ініціатором участі школи та координатором проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що впроваджується Радою міжнародних наукових досліджень і обмінів (IREX) за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Як голова ПК  контролюю дотримання вимог Конституції України,   Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», Кодексу законів про працю України, щоб не були порушені права членів профспілки.

На мою думку, робота керівником передбачає спілкування з людьми, постійний розвиток та самовдосконалення. Ці прагнення змушують мене працювати над собою, підвищувати свій фаховий рівень, свою кваліфікацію, бути корисним суспільству, допомогти учням розкрити та реалізувати свої здібності та нахили.

Ознайомлена з чинним законодавством з питань освіти та діяльності загальноосвітніх навчальних закладів, основами господарської діяльності.

Плани та перспективи розвитку навчального закладу

Своїми головними завданнями в разі  обрання вважаю наступне:

• Створити команду однодумців, творчо працюючих, здатних комплексно розв’язувати завдання сучасної школи та перетворити Краснопільську загальноосвітню школу І - ІІІ ступенів на «справжній»  опорний заклад.
  • Намагатися забезпечити демократичність і прозорість управління, усі стратегічні управлінські рішення будуть прийматися колегіально.
  • Укласти тристоронню угоду про співпрацю між школою, радою батьків та лідерами учнівського самоврядування, розробити план спільних дій.
  • Створити ефективну, прозору систему фінансового планування та фінансової звітності.
  • Впровадити єдину електронну інформаційну систему внутрішнього документообігу та звітної документації для мінімізації рутинних процесів.
  • Покращити матеріально-технічну базу закладу, в тому числі за рахунок участі в різноманітних проєктах та грантах, адже вона повинна відповідати потребам сучасності.
  • Проводити чесну, демократичну, об’єктивну і прозору інформаційну політику щодо всіх процесів у навчальному закладі.
  • Покращити культуру харчування, зробивши його привабливішим та різноманітнішим за рахунок впровадження Нового шкільного харчування.
  • Робити все можливе для підвищення авторитету й конкурентоздатності  школи на ринку освітніх послуг та зростання її іміджу.

Для досягнення цих цілей прикладу максимум зусиль в усіх сферах діяльності нашої школи.

З наявністю конфлікту інтересів у разі мого обрання ознайомлена.