Засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання

3 грудня 2018 року відповідно до Плану роботи методичного кабінету відділу освіти, Плану роботи методичного об’єднання  вчителів трудового навчання Краснопільської селищної ради на базі відділу освіти Краснопільської селищної ради відбулося чергове засідання методичного об’єднання  вчителів трудового навчання за темою «Проектна діяльність на уроках трудового навчання».

В ході засідання обговорили  особливості використання проектних технологій на уроках трудового навчання, розглянули рекомендації щодо роботи над проектами та  їх презентаціями.

Методист відділу освіти Олена Горова зазначила: «Метод проектів на уроках трудового навчання - це комплексний процес, який формує в школярів загальнонавчальні вміння, основи технологічної грамоти, культуру праці і спрямований на оволодіння ними способами перетворення матеріалів, енергії, інформації, технологіями їх обробки».

Керівник методичного об’єднання Наталія Заїка повідомила, що в своїй професійній діяльності використовує проектні технології, що  передбачають використання сукупності дослідницьких, пошукових, творчих методів, прийомів, засобів.

Учасники засідання поділилися досвідом роботи над проектною діяльністю, новітніми техніками обслуговуючої праці та розглянули організаційні питання щодо підготовки учнів до ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.