Відповідно до рішення виконавчого комітету Краснопільської селищної ради від 01.06.2020 № 69, Акту санітарно-епідеміологічного обстеження Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 04.06.2020 Краснопільський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1 «Малятко» Краснопільської селищної ради поновив роботу з 10 червня 2020 року.

Заклад розпочав роботу з дотримання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря України № 25 від 21.05.2020 року.