Новорічні мрії збуваються!

З дитинства для кожного з нас Новий рік є одним з найрадісніших та найулюбленіших свят. Кожна дитина сподівається на маленьке диво, вірить у те, що щедрий, добрий, всесильний Дід Мороз обов’язково здійснить її заповітні мрії.

21 грудня 2018 року 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Краснопільської громади відвідали головну ялинку області в Сумському палаці для дітей та юнацтва. У святково прикрашеній залі діти мали змогу переглянути виставу «Лускунчик», приймали участь у різноманітних іграх, розвагах та конкурсах разом з мультиплікаційними персонажами. Спільно з героями вистави діти мали змогу зануритися в Новорічну атмосферу та стати на боротьбу з темними силами, побувати у царстві казки та містичного часу, щоб повернути дітям СВЯТО! По завершенню вистави діти отримали солодкі подарунки та святковий обід. Для дорослих, що завітали на свято разом з дітьми працівниками навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Сумської області було проведено заняття з елементами тренінгу, де всі присутні залюбки створили власну різдвяну казку та отримали на згадку чарівних різдвяних янголят-оберегів.

Свято вдалося! Дітлахи повертались додому з масою позитивних емоцій, а очі сяяли іскорками тепла та новорічного дива!