Про участь учителів громади у міжнародному проекті «Bringing Intercultural Competence in Building Communities»

За підтримки та пропозиції  Сумського центру євроініціатив учитель Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вікторія Дужнікова, як  волонтер та представник мережі євроклубів Сумщини, була учасником  проекту «Bringing Intercultural Competence in Building Communities» («Залучення міжкультурної компетенції у побудові спільнот»), що був створений командою з центру «Eurasia Partnership Foundation» Вірменії та підтриманий  іспанською організацією «Escull projectes edicatius» в рамках програми Erasmus.

У жовтні 29 молодіжних лідерів з Іспанії, Італії, Португалії, Франції, Чехії, Молдовії, України, Білорусії, Грузії  відвідали столицю Вірменії – Єреван та взяли участь в навчальному курсі – тренінгу.   Учасники проекту мали змогу поспілкуватися  англійською мовою та представити на  «Міжкультурному вечорі» традиції та звичаї свого народу.

Своїми враженнями про проект поділилася Вікторія Олексіївна:  «Мені особисто запам’ятався  чистий сонячний та грандіозно казковий Єреван з величними будівлями та привітними, доброзичливі мешканцями.  За тематикою проект був насичений різними подіями, заходами та активною діяльністю. Завдяки проекту  з’явилися нові друзі та можливості, нові враження та досвід»

Вікторія Дужнікова подякувала начальнику відділу освіти Краснопільської селищної ради Дерев’янченко Л.Л., директору Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кравченко Т.І,  координаторам  Центру євроініціатив в Сумській області  Новак І., Кондратенко Л. за допомогу в участі в проекті.