Засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання

30 жовтня 2018 року відповідно до Плану роботи методичного кабінету відділу освіти, Плану роботи методичного об’єднання  вчителів трудового навчання Краснопільської селищної ради на базі Краснопільської гімназії відбулося засідання МО вчителів трудового навчання за темою «Модернізація змісту трудового навчання на компетентнісній основі».

В ході засідання обговорили  зміст оновленої програми, основні методичні рекомендації щодо роботи над модернізацією змісту трудового навчання на компетентнісній основі та шляхи підвищення зацікавленості учнів до вивчення предмету. Методист відділу освіти Олена Горова зазначила: «Уроки трудового навчання є головним у практичні підготовці молодого покоління до участі у суспільному виробництві, бо саме через них діти дістають відомості про сучасну індустрію, розвивають інтерес, творчі здібності, фантазію, задатки дослідника, конструктора, умільця».

Учасники засідання поділилися досвідом роботи над власною методичною проблемою та розглянули організаційні питання щодо підготовки учнів до ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.