СУЗІР’Я УКРАЇНИ

26 жовтня 2018р. відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Сузір’я України» м. Київ.

Вихованці колективу «Доміно» ЦДЮТ Краснопільської селищної ради  (кер. Світлана ГРИЦЕНКО)   взяли участь у конкурсі, де було представлено  40 колективів, більше 500 учасників з усіх областей України та Румунії.

Оцінювало конкурс журі у складі: Позднякова Ірина солістка національного ансамблю танцю України ім. П.Вірського, Костецький Сергій  переможець першого Шоу проекту «Танці з зірками» (в парі з Лілею Підкопаєвою), Король Олександр  – екс. Головний балетмейстер Хмельницької обласної філармонії, VlastaHornakovaхореограф, президент «ConfigurationTalentPCT ChFWSLOVENSKO»

Колектив «Доміно» виборов І місце -  молодша вікова категорія з танцем «Козацька слава» та ІІ місце – старша вікова категорія з постановкою  «Ми -  українці».

Вітаємо з перемогою, бажаємо творчих злетів і подальших успіхів!